||
S

SOLLI APARTMENTS AS986 523 103

Fast ejendom
Aktieselskab
c/o Andrea Wang Plassvingen 20 2819 GJØVIK, Norge

SOLLI APARTMENTS AS

Lukket 13. november 2023

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
19 år
- 18. feb. 2004 til 13. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-29.734
NOK
Samlet egenkapital 2022
-384.897
NOK
Sidst opdateret: 28. aug. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-29.734
Samlede aktiver
11.997
Samlet gæld
396.894
Samlet egenkapital
-384.897

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
12.421
Driftsresultat
-12.421
Finansielle indtægter/omkostninger
-25.699
Resultat før skat
-38.120
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-8.386
Samlet årsresultat
-29.734

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
11.997
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
11.997
Kortfristet gæld
283.992
Langfristet gæld
112.902
Samlet gæld
396.894
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
-484.897
Samlet egenkapital
-384.897
Samlet egenkapital og gæld
11.997

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom