EIENDOMSINVESTERINGER & SÅNT AS
Lukket 10. januar 2024, InsolvensbehandlingEIENDOMSINVESTERINGER & SÅNT AS KONKURSBO
Likvidationsbo:
Neas Fasade AS - alt av tjenester innen fasade i Oslo og omegn
Neas Fasade tilbyr tjenester som fasadevask, fasaderent, duesikring, persiennevask, rens av teglstenstak, istappfjerning, fasaderens, takrennerens og mer i Oslo og omegn.
Nøgleord
fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling
Organisation
- Adm. direktør
- NG
Nanna Gjerde1959
- Bestyrelsesformand
- AK
Anders Kvarberg1957
- Driftstid
- 16 år
- - 29. feb. 2008 til 10. jan. 2024
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Årsresultat 2021
- -3.597.136
- NOK
- Samlet egenkapital 2021
- -4.633.212
- NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
NG 1959 | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
AK 1957 | Bestyrelsesformand | - |
GT 1957 | Bestyrelsesmedlem | - |
NG 1959 | Bestyrelsesmedlem | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Revisor | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 0 |
Samlet årsresultat | -3.597.136 |
Samlede aktiver | 272.866 |
Samlet gæld | 4.906.078 |
Samlet egenkapital | -4.633.212 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 0 |
Samlede driftsomkostninger | 82.633 |
Driftsresultat | -82.633 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -3.531.546 |
Resultat før skat | -3.614.179 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | -17.043 |
Samlet årsresultat | -3.597.136 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 0 |
Samlede omsætningsaktiver | 272.866 |
Samlede aktiver | 272.866 |
Kortfristet gæld | 2.446.272 |
Langfristet gæld | 2.459.806 |
Samlet gæld | 4.906.078 |
Indskudt kapital | 4.494.977 |
Overført overskud | -9.128.189 |
Samlet egenkapital | -4.633.212 |
Samlet egenkapital og gæld | 272.866 |
Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom