||
L

LG 23 LILLEHAMMER AS922 920 133

Udlejning
Aktieselskab
Dampsaga allé 4B 2053 JESSHEIM, Norge

LG 23 LILLEHAMMER AS

Lukket 20. juni 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 19. jun. 2019 til 20. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
280.602
NOK
Årsresultat 2022
-412.842
NOK
Samlet egenkapital 2022
30.001
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
280.602
Samlet årsresultat
-412.842
Samlede aktiver
15.084.692
Samlet gæld
15.054.691
Samlet egenkapital
30.001

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
280.602
Samlede driftsomkostninger
316.321
Driftsresultat
-35.719
Finansielle indtægter/omkostninger
-493.565
Resultat før skat
-529.284
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-116.442
Samlet årsresultat
-412.842

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
14.378.505
Samlede omsætningsaktiver
706.187
Samlede aktiver
15.084.692
Kortfristet gæld
88.803
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
15.054.691
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
1
Samlet egenkapital
30.001
Samlet egenkapital og gæld
15.084.692

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt