||
R

RØSNESVÅG EIENDOM AS927 149 559

Udlejning
Aktieselskab
Bjørkveien 19A 8445 MELBU, Norge

RØSNESVÅG EIENDOM AS

Lukket 13. juli 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 26. maj 2021 til 13. jul. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-1.454
NOK
Samlet egenkapital 2021
18.546
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-1.454
Samlede aktiver
18.546
Samlet gæld
0
Samlet egenkapital
18.546

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
1.454
Driftsresultat
-1.454
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-1.454
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-1.454

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
18.546
Samlede aktiver
18.546
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
0
Indskudt kapital
20.000
Overført overskud
-1.454
Samlet egenkapital
18.546
Samlet egenkapital og gæld
18.546

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt