||
B

BJØRNES BYGG AS995 459 795

Fast ejendom
Aktieselskab
Langlovegen 30 6200 STRANDA, Norge

BJØRNES BYGG AS

Lukket 19. april 2025, Insolvensbehandling
Eiendomsdrift. Kjøp,salg, utleie av fast eiendom. Bygg og anleggsvirksomhet herunder snekkerarbeid, flislegging og andre ting i forbindelse med slik virksomhet.
Eiendomsdrift. Kjøp, salg utleie av fast eiendom. Hertil bygg og anleggsvirksomhet. Snekkerarbeid, flislegging, reparasjonarbeid og lignende arbeid innenfor bygg og anlegg og eiendomsdrift.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
15 år
- 29. apr. 2010 til 19. apr. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
1.118.705
NOK
Årsresultat 2021
-171.972
NOK
Samlet egenkapital 2021
-55.692
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
1.118.705
Samlet årsresultat
-171.972
Samlede aktiver
82.568
Samlet gæld
138.261
Samlet egenkapital
-55.692

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
1.118.705
Samlede driftsomkostninger
1.278.145
Driftsresultat
-159.440
Finansielle indtægter/omkostninger
-12.532
Resultat før skat
-171.972
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-171.972

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
35.923
Samlede omsætningsaktiver
46.645
Samlede aktiver
82.568
Kortfristet gæld
138.261
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
138.261
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
-155.692
Samlet egenkapital
-55.692
Samlet egenkapital og gæld
82.568

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom