FLYTTERENT.NO AS
Lukket 11. december 2024, InsolvensbehandlingFLYTTERENT.NO AS KONKURSBO
Likvidationsbo:
Rengjøring og naturlig tilstøtende oppgaver.
Rengjøring av boliger før eierskifte/flytting og alt som naturlig vil
kunne utføres i så måte.
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Adm. direktør
- SS
- Bestyrelsesformand
- SS
- Driftstid
- 2 år
- - 20. jul. 2022 til 11. dec. 2024
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2022
- 210.089
- NOK
- Årsresultat 2022
- -69.061
- NOK
- Samlet egenkapital 2022
- 24.430
- NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
SS | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
SS | Bestyrelsesformand | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 210.089 |
Samlet årsresultat | -69.061 |
Samlede aktiver | 16.883 |
Samlet gæld | 61.514 |
Samlet egenkapital | 24.430 |
R&T
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 210.089 |
Samlede driftsomkostninger | 279.150 |
Driftsresultat | -69.061 |
Finansielle indtægter/omkostninger | 0 |
Resultat før skat | -69.061 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | -69.061 |
Balanceoversigt
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 0 |
Samlede omsætningsaktiver | 16.883 |
Samlede aktiver | 16.883 |
Kortfristet gæld | 61.514 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 61.514 |
Indskudt kapital | 24.430 |
Overført overskud | 0 |
Samlet egenkapital | 24.430 |
Samlet egenkapital og gæld | 85.944 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger