||
B

BAREBRAFOLK AS912 683 893

Udlejning
Aktieselskab
Neslia 48 1344 HASLUM, Norge

BAREBRAFOLK AS

Lukket 15. juni 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Links

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
10 år
- 18. nov. 2013 til 15. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
505.831
NOK
Årsresultat 2022
55.298
NOK
Samlet egenkapital 2022
182.841
NOK
Sidst opdateret: 9. maj 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
505.831
Samlet årsresultat
55.298
Samlede aktiver
235.888
Samlet gæld
53.047
Samlet egenkapital
182.841

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
505.831
Samlede driftsomkostninger
435.310
Driftsresultat
70.521
Finansielle indtægter/omkostninger
375
Resultat før skat
70.896
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
15.598
Samlet årsresultat
55.298

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
235.888
Samlede aktiver
235.888
Kortfristet gæld
53.047
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
53.047
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
152.841
Samlet egenkapital
182.841
Samlet egenkapital og gæld
235.888

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt