||
G

GREENSEED NORGE AS825 360 182

Udlejning
Aktieselskab
Myrsletta 125 2052 JESSHEIM, Norge

GREENSEED NORGE AS

Lukket 9. januar 2024

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Links

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 17. jul. 2020 til 9. jan. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand, Kontaktperson-
FratrådtBestyrelsesmedlem-
Bestyrelsesmedlem-
FratrådtBestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20222020
Samlede driftsindtægter
0
120.350
Samlet årsresultat
0
-22.197
Samlede aktiver
0
0
Samlet gæld
0
0
Samlet egenkapital
0
0

R&T

År20222020
Samlede driftsindtægter
0
120.350
Samlede driftsomkostninger
0
142.547
Driftsresultat
0
-22.197
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
0
-22.197
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
0
-22.197

Balanceoversigt

År20222020
Samlede anlægsaktiver
0
0
Samlede omsætningsaktiver
0
0
Samlede aktiver
0
0
Kortfristet gæld
0
0
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
0
0
Indskudt kapital
0
0
Overført overskud
0
0
Samlet egenkapital
0
0
Samlet egenkapital og gæld

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt