||
M

MARKVEIEN 58 HOLDING AS928 602 958

Udlejning
Aktieselskab
c/o Advokatfirmaet Brønner & Co DA Rådhusgata 30B 0151 OSLO, Norge

MARKVEIEN 58 HOLDING AS

Lukket 3. oktober 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 24. jan. 2022 til 3. okt. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
52.746.103
NOK
Samlet egenkapital 2022
39.806.384
NOK
Sidst opdateret: 7. aug. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 7. aug. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
52.746.103
Samlede aktiver
39.806.384
Samlet gæld
0
Samlet egenkapital
39.806.384

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
62.842
Driftsresultat
-62.842
Finansielle indtægter/omkostninger
52.808.946
Resultat før skat
52.746.103
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
52.746.103

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
39.806.384
Samlede aktiver
39.806.384
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
0
Indskudt kapital
168.000
Overført overskud
39.638.384
Samlet egenkapital
39.806.384
Samlet egenkapital og gæld
39.806.384

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt