||
B

BARSTØLVEIEN 48 AS927 233 037

Udlejning
Aktieselskab
Markens gate 8 4611 KRISTIANSAND S, Norge

BARSTØLVEIEN 48 AS

Lukket 17. april 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 9. jun. 2021 til 17. apr. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
69.621
NOK
Årsresultat 2022
-1.704.921
NOK
Samlet egenkapital 2022
687.133
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
69.621
Samlet årsresultat
-1.704.921
Samlede aktiver
2.640.673
Samlet gæld
1.953.540
Samlet egenkapital
687.133

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
69.621
Samlede driftsomkostninger
2.185.464
Driftsresultat
-2.115.842
Finansielle indtægter/omkostninger
-69.933
Resultat før skat
-2.185.775
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-480.854
Samlet årsresultat
-1.704.921

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
2.229.801
Samlede omsætningsaktiver
410.872
Samlede aktiver
2.640.673
Kortfristet gæld
1.953.540
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
1.953.540
Indskudt kapital
2.280.111
Overført overskud
-1.592.978
Samlet egenkapital
687.133
Samlet egenkapital og gæld
2.640.673

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt