T.Ø. RENHOLDSSERVICE Trude Ødegård
I drift
Reinholdsvirksomhet og kantinedrift.
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Adm. direktør
- TØ
Trude Ødegård1959
- År siden stiftelse
- 19 år
- siden 30. jan. 2007
- Type
- Enkeltmandsvirksomhed
- Momsregistreret
- Ja
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2019
- 1.171.819
- NOK
- Årsresultat 2019
- 603.731
- NOK
- Samlet egenkapital 2019
- -348.886
- NOK
Sidst opdateret: 9. sep. 2025
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
TØ 1959 | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
TØ 1959 | Indehaver | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Regnskabsfører | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2019 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 1.171.819 |
Samlet årsresultat | 603.731 |
Samlede aktiver | 155.263 |
Samlet gæld | 504.149 |
Samlet egenkapital | -348.886 |
R&T
| År | 2019 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 1.171.819 |
Samlede driftsomkostninger | 548.636 |
Driftsresultat | 623.183 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -19.452 |
Resultat før skat | 603.731 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | 603.731 |
Balanceoversigt
| År | 2019 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 83.149 |
Samlede omsætningsaktiver | 72.114 |
Samlede aktiver | 155.263 |
Kortfristet gæld | 402.040 |
Langfristet gæld | 102.109 |
Samlet gæld | 504.149 |
Indskudt kapital | 0 |
Overført overskud | -348.886 |
Samlet egenkapital | -348.886 |
Samlet egenkapital og gæld | 155.263 |
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger