||
M

MSC INVEST AS924 600 519

Fast ejendom
Aktieselskab
Poppelvegen 2C 7058 CHARLOTTENLUND, Norge

MSC INVEST AS

Lukket 22. december 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
3 år
- 13. feb. 2020 til 22. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-7.847
NOK
Samlet egenkapital 2022
-14.709
NOK
Sidst opdateret: 30. okt. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-7.847
Samlede aktiver
1
Samlet gæld
14.710
Samlet egenkapital
-14.709

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
7.847
Driftsresultat
-7.847
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-7.847
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-7.847

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
1
Samlede aktiver
1
Kortfristet gæld
14.710
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
14.710
Indskudt kapital
20.930
Overført overskud
-35.639
Samlet egenkapital
-14.709
Samlet egenkapital og gæld
1

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom