||
H

HANDBERG EIENDOM SPANIA AS928 327 620

Udlejning
Aktieselskab
c/o John Niklas Handberg Grøttingsveien 290 7170 ÅFJORD, Norge

HANDBERG EIENDOM SPANIA AS

Lukket 4. december 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 13. dec. 2021 til 4. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2022
1.614.414
NOK
Sidst opdateret: 22. jul. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
0
Samlede aktiver
6.143.941
Samlet gæld
4.529.528
Samlet egenkapital
1.614.414

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
0
Driftsresultat
0
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
0

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
6.133.941
Samlede omsætningsaktiver
10.000
Samlede aktiver
6.143.941
Kortfristet gæld
188.453
Langfristet gæld
4.341.074
Samlet gæld
4.529.528
Indskudt kapital
809.250
Overført overskud
805.164
Samlet egenkapital
1.614.414
Samlet egenkapital og gæld
6.143.941

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt