||
R

RF BYGG OG EIENDOM AS927 833 905

Fast ejendom
Aktieselskab
Snekkarbakkvegen 24 2270 FLISA, Norge

RF BYGG OG EIENDOM AS

Lukket 20. marts 2025, Insolvensbehandling
Eiendomsforvaltning, herunder kjøp, salg og utleie av eiendommer, investering i aksjer i andre selskaper, samt alt som herved står i forbindelse med dette, herunder deltakelse i andre selskaper med samme eller lignende formål.
Kjøp, salg og utleie av eiendommer, investering i aksjer i andre selskaper.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 29. sep. 2021 til 20. mar. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
18.000
NOK
Årsresultat 2021
-41.088
NOK
Samlet egenkapital 2021
-20.658
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Bestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
18.000
Samlet årsresultat
-41.088
Samlede aktiver
2.589.104
Samlet gæld
2.609.762
Samlet egenkapital
-20.658

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
18.000
Samlede driftsomkostninger
29.803
Driftsresultat
-11.803
Finansielle indtægter/omkostninger
-29.285
Resultat før skat
-41.088
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-41.088

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
2.563.842
Samlede omsætningsaktiver
25.262
Samlede aktiver
2.589.104
Kortfristet gæld
1.662
Langfristet gæld
2.608.100
Samlet gæld
2.609.762
Indskudt kapital
20.430
Overført overskud
-41.088
Samlet egenkapital
-20.658
Samlet egenkapital og gæld
2.589.104

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom