||
B

BYFOGD SANDBERGS GATE 6 AS821 451 892

Fast ejendom
Aktieselskab
Solveien 55 1394 NESBRU, Norge

BYFOGD SANDBERGS GATE 6 AS

Lukket 13. marts 2025, Frivillig likvidation
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom, medvirke i andre selskaper innen samme virksomhet, samt alt som hører naturlig til dette.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
7 år
- 25. sep. 2018 til 13. mar. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2022
17
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 10. jan. 2024

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
2.774.950
Samlet årsresultat
0
2.614.644
Samlede aktiver
17
3.376.846
Samlet gæld
0
2.759.093
Samlet egenkapital
17
617.753

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
2.774.950
Samlede driftsomkostninger
0
17.942
Driftsresultat
0
2.757.008
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
0
2.757.008
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
142.364
Samlet årsresultat
0
2.614.644

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
661.559
Samlede omsætningsaktiver
17
2.715.287
Samlede aktiver
17
3.376.846
Kortfristet gæld
0
2.759.093
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
0
2.759.093
Indskudt kapital
17
24.430
Overført overskud
0
593.323
Samlet egenkapital
17
617.753
Samlet egenkapital og gæld
17
3.376.846

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom