||
K

KRINGLEVANNSVEIEN 9 AS928 742 261

Udlejning
Aktieselskab
Liaveien 31A 3173 VEAR, Norge

KRINGLEVANNSVEIEN 9 AS

Lukket 18. september 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 16. feb. 2022 til 18. sep. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
164.008
NOK
Årsresultat 2022
32.995
NOK
Samlet egenkapital 2022
57.425
NOK
Sidst opdateret: 22. maj 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-

Andre

NavnRolleAktier
Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
164.008
Samlet årsresultat
32.995
Samlede aktiver
1.955.276
Samlet gæld
1.897.851
Samlet egenkapital
57.425

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
164.008
Samlede driftsomkostninger
62.529
Driftsresultat
101.478
Finansielle indtægter/omkostninger
-60.749
Resultat før skat
40.729
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
7.734
Samlet årsresultat
32.995

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
1.897.007
Samlede omsætningsaktiver
58.269
Samlede aktiver
1.955.276
Kortfristet gæld
437.766
Langfristet gæld
1.460.085
Samlet gæld
1.897.851
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
32.995
Samlet egenkapital
57.425
Samlet egenkapital og gæld
1.955.276

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt