||
K

KORNIVEIEN 3B AS929 889 320

Udlejning
Aktieselskab
Korniveien 3 3157 BARKÅKER, Norge

KORNIVEIEN 3B AS

Lukket 27. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 21. sep. 2022 til 27. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-22.240
NOK
Samlet egenkapital 2022
34.398
NOK
Sidst opdateret: 17. jul. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-22.240
Samlede aktiver
2.448.337
Samlet gæld
2.413.939
Samlet egenkapital
34.398

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
8.628
Driftsresultat
-8.628
Finansielle indtægter/omkostninger
-19.885
Resultat før skat
-28.513
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-6.273
Samlet årsresultat
-22.240

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
2.419.824
Samlede omsætningsaktiver
28.513
Samlede aktiver
2.448.337
Kortfristet gæld
2.188
Langfristet gæld
2.411.751
Samlet gæld
2.413.939
Indskudt kapital
32.661
Overført overskud
1.737
Samlet egenkapital
34.398
Samlet egenkapital og gæld
2.448.337

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt