||
L

LOFOT PORTEN OPPLEVELSER AS914 780 934

Udlejning
Aktieselskab
Finnskarveien 8 8326 MYRLAND, Norge

LOFOT PORTEN OPPLEVELSER AS

Lukket 23. august 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
8 år
- 12. mar. 2015 til 23. aug. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
2

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
965.486
NOK
Årsresultat 2022
-463.550
NOK
Samlet egenkapital 2022
532.479
NOK
Sidst opdateret: 29. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
965.486
Samlet årsresultat
-463.550
Samlede aktiver
2.869.508
Samlet gæld
2.337.029
Samlet egenkapital
532.479

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
965.486
Samlede driftsomkostninger
1.397.167
Driftsresultat
-431.681
Finansielle indtægter/omkostninger
-31.868
Resultat før skat
-463.550
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-463.550

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
1.605.986
Samlede omsætningsaktiver
1.263.522
Samlede aktiver
2.869.508
Kortfristet gæld
1.792.736
Langfristet gæld
544.293
Samlet gæld
2.337.029
Indskudt kapital
2.230.000
Overført overskud
-1.697.521
Samlet egenkapital
532.479
Samlet egenkapital og gæld
2.869.508

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt