||
F

FRYSJAPARKEN FELT B2 BOLIG AS829 925 842

Udlejning
Aktieselskab
c/o Stor-Oslo Eiendom AS Dronning Eufemias gate 16 0191 OSLO, Norge

FRYSJAPARKEN FELT B2 BOLIG AS

Lukket 18. oktober 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 27. sep. 2022 til 18. okt. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-9.750
NOK
Samlet egenkapital 2022
13.375.623
NOK
Sidst opdateret: 19. jun. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 3. okt. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-9.750
Samlede aktiver
13.393.914
Samlet gæld
18.291
Samlet egenkapital
13.375.623

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
12.500
Driftsresultat
-12.500
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-12.500
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-2.750
Samlet årsresultat
-9.750

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
13.393.914
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
13.393.914
Kortfristet gæld
18.291
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
18.291
Indskudt kapital
515.890
Overført overskud
12.859.733
Samlet egenkapital
13.375.623
Samlet egenkapital og gæld
13.393.914

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt