||
F

FIDJEMOEN 6 AS921 087 306

Udlejning
Aktieselskab
c/o Self Storage Group ASA Karenslyst allé 2 0278 OSLO, Norge

FIDJEMOEN 6 AS

Lukket 8. maj 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 29. jun. 2018 til 8. maj 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
2.002.776
NOK
Årsresultat 2022
537.108
NOK
Samlet egenkapital 2022
4.554.996
NOK
Sidst opdateret: 1. maj 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
2.002.776
Samlet årsresultat
537.108
Samlede aktiver
16.627.934
Samlet gæld
12.072.938
Samlet egenkapital
4.554.996

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
2.002.776
Samlede driftsomkostninger
928.303
Driftsresultat
1.074.473
Finansielle indtægter/omkostninger
-385.874
Resultat før skat
688.599
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
151.491
Samlet årsresultat
537.108

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
16.175.000
Samlede omsætningsaktiver
452.934
Samlede aktiver
16.627.934
Kortfristet gæld
352.138
Langfristet gæld
11.720.800
Samlet gæld
12.072.938
Indskudt kapital
4.017.888
Overført overskud
537.108
Samlet egenkapital
4.554.996
Samlet egenkapital og gæld
16.627.934

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt