||
G

G1 GRUPPEN AS919 568 968

Udlejning
Aktieselskab
Storgaten 20 3126 TØNSBERG, Norge

G1 GRUPPEN AS

Lukket 8. august 2023, Insolvensbehandling

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Links

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
6 år
- 15. sep. 2017 til 8. aug. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
13.423.017
NOK
Årsresultat 2021
298.847
NOK
Samlet egenkapital 2021
-147.599
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
13.423.017
Samlet årsresultat
298.847
Samlede aktiver
8.365.717
Samlet gæld
8.513.316
Samlet egenkapital
-147.599

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
13.423.017
Samlede driftsomkostninger
13.097.156
Driftsresultat
325.860
Finansielle indtægter/omkostninger
-27.013
Resultat før skat
298.847
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
298.847

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
94.014
Samlede omsætningsaktiver
8.271.703
Samlede aktiver
8.365.717
Kortfristet gæld
7.467.158
Langfristet gæld
1.046.158
Samlet gæld
8.513.316
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
-172.029
Samlet egenkapital
-147.599
Samlet egenkapital og gæld
8.365.717

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt