||
S

SØRVANGSBAKKEN 6 - 8 AS998 212 189

Udlejning
Aktieselskab
c/o Hadeland Eiendomsutvikling as Smiegata 17 2750 GRAN, Norge

SØRVANGSBAKKEN 6 - 8 AS

Lukket 13. april 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Driftstid
11 år
- 10. apr. 2012 til 13. apr. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2021
494.053
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
0
Samlede aktiver
524.015
Samlet gæld
29.962
Samlet egenkapital
494.053

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
0
Driftsresultat
0
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
0

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
524.015
Samlede aktiver
524.015
Kortfristet gæld
5.993
Langfristet gæld
23.969
Samlet gæld
29.962
Indskudt kapital
500.000
Overført overskud
-5.947
Samlet egenkapital
494.053
Samlet egenkapital og gæld
524.015

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt