||
L

LEIRVIKÅSEN 43A AS922 087 687

Udlejning
Aktieselskab
Trollbakken 9 5101 EIDSVÅGNESET, Norge

LEIRVIKÅSEN 43A AS

Lukket 9. marts 2024

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 21. jan. 2019 til 9. mar. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
1.651.964
NOK
Årsresultat 2022
1.074.014
NOK
Samlet egenkapital 2022
2.431.112
NOK
Sidst opdateret: 9. feb. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-

Andre

NavnRolleAktier
Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 9. feb. 2024

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
1.651.964
Samlet årsresultat
1.074.014
Samlede aktiver
3.786.388
Samlet gæld
1.355.276
Samlet egenkapital
2.431.112

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
1.651.964
Samlede driftsomkostninger
287.026
Driftsresultat
1.364.938
Finansielle indtægter/omkostninger
12.062
Resultat før skat
1.377.000
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
302.986
Samlet årsresultat
1.074.014

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
2.132.073
Samlede omsætningsaktiver
1.654.315
Samlede aktiver
3.786.388
Kortfristet gæld
1.355.276
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
1.355.276
Indskudt kapital
668.790
Overført overskud
1.762.322
Samlet egenkapital
2.431.112
Samlet egenkapital og gæld
3.786.388

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt