||
N

NGO EIENDOM AS997 510 038

Udlejning
Aktieselskab
Vesterøyveien 29 3219 SANDEFJORD, Norge

NGO EIENDOM AS

Lukket 25. september 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
12 år
- 26. okt. 2011 til 25. sep. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2020
-432.271
NOK
Sidst opdateret: 13. jun. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
0
Samlede aktiver
1.153.540
Samlet gæld
1.585.811
Samlet egenkapital
-432.271

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
0
Driftsresultat
0
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
0

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
1.152.374
Samlede omsætningsaktiver
1.166
Samlede aktiver
1.153.540
Kortfristet gæld
478.274
Langfristet gæld
1.107.537
Samlet gæld
1.585.811
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
-532.271
Samlet egenkapital
-432.271
Samlet egenkapital og gæld
1.153.540

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt