B&E-ENTREPRENØR AS
Lukket 15. januar 2025, InsolvensbehandlingB&E-ENTREPRENØR AS KONKURSBO
Likvidationsbo:
betong-entreprenor.no
Być może ta domena jest na sprzedaż!
Entreprenørtjenester og -arbeider med hovedvekt på betongarbeider og
montasje av råbygg og kaier i betong, samt annen virksomhet som
naturlig relaterer seg til dette.
Entreprenør innen bygg & anlegg.
Nøgleord
byggeribeboelseshuseneboligerflerbolighusboligblokkerfabrikkerverkstedersykehusskolerkontorbygningerhotellerbutikkerkjøpesentrarestauranterlufthavnsbygningeridrettshallerparkeringshuslagerbyggkirkerprefabrikkerte bygningerombyggingreparasjonvedlikehold
Links
Organisation
- Adm. direktør
- SL
Steffen Lehmann1979
- Bestyrelsesformand
- ER
Erling Rokkan1952
- Driftstid
- 17 år
- - 31. mar. 2008 til 15. jan. 2025
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2021
- 94.585.867
- NOK
- Årsresultat 2021
- 1.575.974
- NOK
- Samlet egenkapital 2021
- 6.058.100
- NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
SL 1979 | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
ER 1952 | Bestyrelsesformand | - |
EA | Suppleant | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Revisor | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 94.585.867 |
Samlet årsresultat | 1.575.974 |
Samlede aktiver | 24.115.954 |
Samlet gæld | 18.057.855 |
Samlet egenkapital | 6.058.100 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 94.585.867 |
Samlede driftsomkostninger | 92.385.781 |
Driftsresultat | 2.200.086 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -169.590 |
Resultat før skat | 2.030.496 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 454.522 |
Samlet årsresultat | 1.575.974 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 1.033.908 |
Samlede omsætningsaktiver | 23.082.046 |
Samlede aktiver | 24.115.954 |
Kortfristet gæld | 18.057.855 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 18.057.855 |
Indskudt kapital | 4.450.417 |
Overført overskud | 1.607.683 |
Samlet egenkapital | 6.058.100 |
Samlet egenkapital og gæld | 24.115.956 |
Standard for brancheklassifikation
F
Primært industriområde
Bygge- og anlægsaktiviteter
41
Aktivitet
Opførelse af bygninger
41.2
Primær industrigruppe
Opførelse af bygninger
41.20
Industrigruppe
Opførelse af bygninger
41.200
Industrigruppe
Opførelse af bygninger