||
H

HENSMOVEIEN 10Z AS928 596 591

Udlejning
Aktieselskab
Hensmoveien 10Z 3516 HØNEFOSS, Norge

HENSMOVEIEN 10Z AS

Lukket 2. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 22. jan. 2022 til 2. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-6.913
NOK
Samlet egenkapital 2022
104.581
NOK
Sidst opdateret: 18. jul. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 7. jun. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-6.913
Samlede aktiver
6.733.467
Samlet gæld
6.628.886
Samlet egenkapital
104.581

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
6.913
Driftsresultat
-6.913
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-6.913
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-6.913

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
5.808.623
Samlede omsætningsaktiver
924.844
Samlede aktiver
6.733.467
Kortfristet gæld
6.628.886
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
6.628.886
Indskudt kapital
58.251
Overført overskud
46.330
Samlet egenkapital
104.581
Samlet egenkapital og gæld
6.733.467

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt