||
Y

YSTADVEIEN 1 BOLIG AS925 624 268

Fast ejendom
Aktieselskab
Karmsundgata 178 5527 HAUGESUND, Norge

YSTADVEIEN 1 BOLIG AS

Lukket 7. juli 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
3 år
- 14. sep. 2020 til 7. jul. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-170.622
NOK
Samlet egenkapital 2022
12.805.897
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-170.622
Samlede aktiver
115.352.832
Samlet gæld
102.546.935
Samlet egenkapital
12.805.897

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
125.451
Driftsresultat
-125.451
Finansielle indtægter/omkostninger
1.434
Resultat før skat
-124.017
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
46.605
Samlet årsresultat
-170.622

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
115.352.832
Samlede aktiver
115.352.832
Kortfristet gæld
13.173.846
Langfristet gæld
89.373.089
Samlet gæld
102.546.935
Indskudt kapital
13.142.312
Overført overskud
-336.415
Samlet egenkapital
12.805.897
Samlet egenkapital og gæld
115.352.832

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom