||
J

JÅBEKK INVEST AS919 565 616

Fast ejendom
Aktieselskab
Fossumkroken 19 0982 OSLO, Norge

JÅBEKK INVEST AS

Lukket 27. maj 2024

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
7 år
- 18. okt. 2017 til 27. maj 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2020
275.000
NOK
Årsresultat 2020
2.370.834
NOK
Samlet egenkapital 2020
2.927.854
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
Administrerende direktør-

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
275.000
Samlet årsresultat
2.370.834
Samlede aktiver
3.264.671
Samlet gæld
336.818
Samlet egenkapital
2.927.854

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
275.000
Samlede driftsomkostninger
344.086
Driftsresultat
-69.086
Finansielle indtægter/omkostninger
2.425.059
Resultat før skat
2.355.973
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-14.861
Samlet årsresultat
2.370.834

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
17.410
Samlede omsætningsaktiver
3.247.261
Samlede aktiver
3.264.671
Kortfristet gæld
336.818
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
336.818
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
2.897.854
Samlet egenkapital
2.927.854
Samlet egenkapital og gæld
3.264.671

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom