AHN SERVICE AS
Lukket 6. september 2023, InsolvensbehandlingAHN SERVICE AS KONKURSBO
Likvidationsbo:
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Adm. direktør
- AH
- Bestyrelsesformand
- AH
- Driftstid
- 5 år
- - 3. apr. 2018 til 6. sep. 2023
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 17
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2021
- 4.893.895
- NOK
- Årsresultat 2021
- -188.846
- NOK
- Samlet egenkapital 2021
- -356.283
- NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
AH | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
AH | Bestyrelsesformand | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Regnskabsfører | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 4.893.895 |
Samlet årsresultat | -188.846 |
Samlede aktiver | 866.343 |
Samlet gæld | 1.222.626 |
Samlet egenkapital | -356.283 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 4.893.895 |
Samlede driftsomkostninger | 5.082.262 |
Driftsresultat | -188.367 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -479 |
Resultat før skat | -188.846 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | -188.846 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 55.000 |
Samlede omsætningsaktiver | 811.343 |
Samlede aktiver | 866.343 |
Kortfristet gæld | 1.222.626 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 1.222.626 |
Indskudt kapital | 24.430 |
Overført overskud | -380.713 |
Samlet egenkapital | -356.283 |
Samlet egenkapital og gæld | 866.343 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger