||
F

FS PRODUKSJON AS933 476 553

Udlejning
Aktieselskab
Vaterlandsveien 19 3470 SLEMMESTAD, Norge

FS PRODUKSJON AS

Lukket 25. april 2024, Insolvensbehandling

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
29 år
- 19. feb. 1995 til 25. apr. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
12.971.848
NOK
Årsresultat 2021
-1.621.410
NOK
Samlet egenkapital 2021
321.593
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 14. dec. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
12.971.848
Samlet årsresultat
-1.621.410
Samlede aktiver
4.508.294
Samlet gæld
4.186.701
Samlet egenkapital
321.593

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
12.971.848
Samlede driftsomkostninger
15.011.912
Driftsresultat
-2.040.065
Finansielle indtægter/omkostninger
-33.879
Resultat før skat
-2.073.944
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-452.534
Samlet årsresultat
-1.621.410

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
1.453.721
Samlede omsætningsaktiver
3.054.573
Samlede aktiver
4.508.294
Kortfristet gæld
2.599.185
Langfristet gæld
1.587.516
Samlet gæld
4.186.701
Indskudt kapital
500.000
Overført overskud
-178.407
Samlet egenkapital
321.593
Samlet egenkapital og gæld
4.508.294

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt