||
F

FURUHAUG EIENDOM HOLDING AS827 312 452

Fast ejendom
Aktieselskab
c/o Anne-Sofie Furuhaug Lilleruts vei 69A 1364 FORNEBU, Norge

FURUHAUG EIENDOM HOLDING AS

Lukket 15. marts 2024, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
3 år
- 22. jun. 2021 til 15. mar. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2022
30.000
NOK
Sidst opdateret: 26. jan. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
0
-5.577
Samlede aktiver
30.000
30.423
Samlet gæld
0
6.000
Samlet egenkapital
30.000
24.423

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
0
5.577
Driftsresultat
0
-5.577
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
0
-5.577
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
0
-5.577

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
24.167
30.000
Samlede omsætningsaktiver
5.833
423
Samlede aktiver
30.000
30.423
Kortfristet gæld
0
0
Langfristet gæld
0
6.000
Samlet gæld
0
6.000
Indskudt kapital
30.000
30.000
Overført overskud
0
-5.577
Samlet egenkapital
30.000
24.423
Samlet egenkapital og gæld
30.000
30.423

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom