||
F

FOXTROT TANGO HOLDING AS926 543 652

Udlejning
Aktieselskab
Sandveien 5A 1613 FREDRIKSTAD, Norge

FOXTROT TANGO HOLDING AS

Lukket 6. juni 2024, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
3 år
- 8. feb. 2021 til 6. jun. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
238.040
NOK
Samlet egenkapital 2022
216.199
NOK
Sidst opdateret: 5. mar. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
238.040
Samlede aktiver
6.082.614
Samlet gæld
5.866.415
Samlet egenkapital
216.199

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
103.342
Driftsresultat
-103.342
Finansielle indtægter/omkostninger
363.650
Resultat før skat
260.308
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
22.268
Samlet årsresultat
238.040

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
5.687.531
Samlede omsætningsaktiver
395.083
Samlede aktiver
6.082.614
Kortfristet gæld
443.993
Langfristet gæld
5.422.422
Samlet gæld
5.866.415
Indskudt kapital
57.108
Overført overskud
159.092
Samlet egenkapital
216.199
Samlet egenkapital og gæld
6.082.614

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt