||
K

K2 HOLDING AS995 398 907

Udlejning
Aktieselskab
c/o Knut Kristiansen 6750 STADLANDET, Norge

K2 HOLDING AS

Lukket 11. september 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
13 år
- 19. apr. 2010 til 11. sep. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2019
45.000
NOK
Årsresultat 2019
-190.349
NOK
Samlet egenkapital 2019
944.694
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Suppleant-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2019
Samlede driftsindtægter
45.000
Samlet årsresultat
-190.349
Samlede aktiver
1.270.945
Samlet gæld
326.251
Samlet egenkapital
944.694

R&T

År2019
Samlede driftsindtægter
45.000
Samlede driftsomkostninger
288.118
Driftsresultat
-243.118
Finansielle indtægter/omkostninger
-920
Resultat før skat
-244.038
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-53.689
Samlet årsresultat
-190.349

Balanceoversigt

År2019
Samlede anlægsaktiver
1.295.896
Samlede omsætningsaktiver
-24.951
Samlede aktiver
1.270.945
Kortfristet gæld
326.251
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
326.251
Indskudt kapital
120.000
Overført overskud
824.694
Samlet egenkapital
944.694
Samlet egenkapital og gæld
1.270.945

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt