ULLANDHAUGHAGEN BOLIGSAMEIE
I drift
Eierseksjonssameie
Organisation
- Bestyrelsesformand
- CS
- År siden stiftelse
- 12 år
- siden 14. maj 2014
- Type
- Condominium flat owner
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2024
- 213.813
- NOK
- Årsresultat 2024
- 17.341
- NOK
- Samlet egenkapital 2024
- 132.150
- NOK
Sidst opdateret: 30. jan. 2026
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
CS | Chairman | - |
| Business Manager | - | |
IM 1984 | Board Member | - |
JØ 2006 | Alternate Member | - |
OR 1988 | Alternate Member | - |
MV 2000 | Board Member | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Sidst opdateret: 12. maj 2026
Resumé
| År | 2024 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 213.813 |
Samlet årsresultat | 17.341 |
Samlede aktiver | 148.677 |
Samlet gæld | 16.528 |
Samlet egenkapital | 132.150 |
R&T
| År | 2024 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 213.813 |
Samlede driftsomkostninger | 197.182 |
Driftsresultat | 16.631 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -709 |
Resultat før skat | 16.632 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | -709 |
Samlet årsresultat | 17.341 |
Balanceoversigt
| År | 2024 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 0 |
Samlede omsætningsaktiver | 148.677 |
Samlede aktiver | 148.677 |
Kortfristet gæld | 16.528 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 16.528 |
Indskudt kapital | 0 |
Overført overskud | 132.150 |
Samlet egenkapital | 132.150 |
Samlet egenkapital og gæld | 148.677 |
Klassifikation
21st virksomhedsklassifikation
BETA
Lille virksomhed
Organisationstype
Condominium flat owner