||
H

HYBRID INVESTMENTS AS918 716 599

Udlejning
Aktieselskab
Ekornveien 9 2500 TYNSET, Norge

HYBRID INVESTMENTS AS

Lukket 21. juni 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
6 år
- 16. mar. 2017 til 21. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2019
2.098.035
NOK
Samlet egenkapital 2019
4.139.451
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand, Kontaktperson-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ejerandel

Aktier ejet af HYBRID INVESTMENTS AS

NavnAktieklasseSamlet antal aktierDel
L
LYFSTONE AS
NO0010851546
40.000
0.25 %
Sidst opdateret: 2. jun. 2025

Økonomi

i NOK

Resumé

År2019
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
2.098.035
Samlede aktiver
10.953.768
Samlet gæld
6.814.317
Samlet egenkapital
4.139.451

R&T

År2019
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
65.346
Driftsresultat
-65.346
Finansielle indtægter/omkostninger
2.150.541
Resultat før skat
2.085.195
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-12.840
Samlet årsresultat
2.098.035

Balanceoversigt

År2019
Samlede anlægsaktiver
7.744.159
Samlede omsætningsaktiver
3.209.609
Samlede aktiver
10.953.768
Kortfristet gæld
401.670
Langfristet gæld
6.412.647
Samlet gæld
6.814.317
Indskudt kapital
1.984.430
Overført overskud
2.155.021
Samlet egenkapital
4.139.451
Samlet egenkapital og gæld
10.953.768

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt