||
M

MV68 HOLDING AS917 861 455

Fast ejendom
Aktieselskab
v/Terje Hansen-Tangen Eilert Sundts gate 7 0259 OSLO, Norge

MV68 HOLDING AS

Lukket 6. november 2023

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
7 år
- 14. okt. 2016 til 6. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-3.640
NOK
Samlet egenkapital 2022
53.483
NOK
Sidst opdateret: 3. jun. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
-3.640
-11.965
Samlede aktiver
53.483
57.123
Samlet gæld
0
0
Samlet egenkapital
53.483
57.123

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
3.640
11.731
Driftsresultat
-3.640
-11.731
Finansielle indtægter/omkostninger
0
-234
Resultat før skat
-3.640
-11.965
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
-3.640
-11.965

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
0
Samlede omsætningsaktiver
53.483
57.123
Samlede aktiver
53.483
57.123
Kortfristet gæld
0
0
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
0
0
Indskudt kapital
30.000
30.000
Overført overskud
23.483
27.123
Samlet egenkapital
53.483
57.123
Samlet egenkapital og gæld
53.483
57.123

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom