||
T

TRONDHEIMSVEIEN 61 AS985 620 849

Udlejning
Aktieselskab
Tvetenveien 152 0671 OSLO, Norge

TRONDHEIMSVEIEN 61 AS

Lukket 14. marts 2024, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
21 år
- 16. apr. 2003 til 14. mar. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
278.000
NOK
Årsresultat 2022
-66.344
NOK
Samlet egenkapital 2022
604.910
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
278.000
Samlet årsresultat
-66.344
Samlede aktiver
2.903.934
Samlet gæld
2.299.024
Samlet egenkapital
604.910

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
278.000
Samlede driftsomkostninger
363.004
Driftsresultat
-85.004
Finansielle indtægter/omkostninger
-53
Resultat før skat
-85.056
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-18.712
Samlet årsresultat
-66.344

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
2.424.769
Samlede omsætningsaktiver
479.165
Samlede aktiver
2.903.934
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
2.299.024
Samlet gæld
2.299.024
Indskudt kapital
405.169
Overført overskud
199.741
Samlet egenkapital
604.910
Samlet egenkapital og gæld
2.903.934

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt