||
T

TEMCO EIENDOM AS818 480 822

Fast ejendom
Aktieselskab
Torvstikkeren 1 1640 RÅDE, Norge

TEMCO EIENDOM AS

Lukket 13. december 2023

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
6 år
- 9. feb. 2017 til 13. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
524.500
NOK
Årsresultat 2022
-137.895
NOK
Samlet egenkapital 2022
-1.305.552
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
524.500
Samlet årsresultat
-137.895
Samlede aktiver
4.508.687
Samlet gæld
5.814.239
Samlet egenkapital
-1.305.552

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
524.500
Samlede driftsomkostninger
445.947
Driftsresultat
78.553
Finansielle indtægter/omkostninger
-219.813
Resultat før skat
-141.260
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-3.365
Samlet årsresultat
-137.895

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
4.475.611
Samlede omsætningsaktiver
33.076
Samlede aktiver
4.508.687
Kortfristet gæld
1.734.239
Langfristet gæld
4.080.000
Samlet gæld
5.814.239
Indskudt kapital
249.880
Overført overskud
-1.555.432
Samlet egenkapital
-1.305.552
Samlet egenkapital og gæld
4.508.687

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom