||
G

GUNNIGATA 3 AS920 655 041

Udlejning
Aktieselskab
Lunderingen 14 3941 PORSGRUNN, Norge

GUNNIGATA 3 AS

Lukket 10. oktober 2023, Insolvensbehandling

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 3. apr. 2018 til 10. okt. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2020
227.600
NOK
Årsresultat 2020
-47.892
NOK
Samlet egenkapital 2020
-17.892
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
FratrådtBestyrelsesformand, Kontaktperson-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
227.600
Samlet årsresultat
-47.892
Samlede aktiver
3.089.534
Samlet gæld
3.107.426
Samlet egenkapital
-17.892

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
227.600
Samlede driftsomkostninger
146.891
Driftsresultat
80.709
Finansielle indtægter/omkostninger
-128.601
Resultat før skat
-47.892
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-47.892

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
2.965.950
Samlede omsætningsaktiver
123.584
Samlede aktiver
3.089.534
Kortfristet gæld
549.149
Langfristet gæld
2.558.277
Samlet gæld
3.107.426
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-47.892
Samlet egenkapital
-17.892
Samlet egenkapital og gæld
3.089.534

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt