||
L

LINING AS920 409 687

Udlejning
Aktieselskab
c/o Fearnley Business Management AS Dronning Eufemias gate 8 0191 OSLO, Norge

LINING AS

Lukket 3. juli 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 8. feb. 2018 til 3. jul. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
252.800
NOK
Årsresultat 2021
6.549.197
NOK
Samlet egenkapital 2021
1.003.401
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
252.800
Samlet årsresultat
6.549.197
Samlede aktiver
1.046.092
Samlet gæld
42.692
Samlet egenkapital
1.003.401

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
252.800
Samlede driftsomkostninger
276.497
Driftsresultat
-23.697
Finansielle indtægter/omkostninger
6.572.894
Resultat før skat
6.549.197
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
6.549.197

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
826.138
Samlede omsætningsaktiver
219.955
Samlede aktiver
1.046.092
Kortfristet gæld
42.692
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
42.692
Indskudt kapital
1.020.000
Overført overskud
-16.599
Samlet egenkapital
1.003.401
Samlet egenkapital og gæld
1.046.092

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt