||
SNEVEIEN 15/17 AS

SNEVEIEN 15/17 AS998 296 552

Fast ejendom
Aktieselskab
Vorsetøyveien 25 8300 SVOLVÆR, Norge

SNEVEIEN 15/17 AS

Lukket 13. december 2023

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Links

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
11 år
- 25. apr. 2012 til 13. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
3.398.151
NOK
Årsresultat 2022
925.123
NOK
Samlet egenkapital 2022
-5.073.322
NOK
Sidst opdateret: 3. maj 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
3.398.151
Samlet årsresultat
925.123
Samlede aktiver
15.024.177
Samlet gæld
20.097.499
Samlet egenkapital
-5.073.322

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
3.398.151
Samlede driftsomkostninger
1.549.040
Driftsresultat
1.849.111
Finansielle indtægter/omkostninger
-659.933
Resultat før skat
1.189.179
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
264.056
Samlet årsresultat
925.123

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
14.779.635
Samlede omsætningsaktiver
244.542
Samlede aktiver
15.024.177
Kortfristet gæld
436.417
Langfristet gæld
19.661.082
Samlet gæld
20.097.499
Indskudt kapital
200.000
Overført overskud
-5.273.322
Samlet egenkapital
-5.073.322
Samlet egenkapital og gæld
15.024.177

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom