||
B

B&O HOLDING AS912 722 813

Udlejning
Aktieselskab
Pinebergvegen 26 7045 TRONDHEIM, Norge

B&O HOLDING AS

Lukket 18. juli 2024

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
11 år
- 12. nov. 2013 til 18. jul. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-11.779
NOK
Samlet egenkapital 2021
20.851
NOK
Sidst opdateret: 25. maj 2024

Suppleant-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-11.779
Samlede aktiver
53.388
Samlet gæld
32.537
Samlet egenkapital
20.851

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
14.834
Driftsresultat
-14.834
Finansielle indtægter/omkostninger
-267
Resultat før skat
-15.101
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-3.322
Samlet årsresultat
-11.779

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
35.385
Samlede omsætningsaktiver
18.003
Samlede aktiver
53.388
Kortfristet gæld
32.537
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
32.537
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-9.149
Samlet egenkapital
20.851
Samlet egenkapital og gæld
53.388

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt