||
P

PROJECT LAGER AS831 027 762

Udlejning
Aktieselskab
Tveide næringspark 19 4760 BIRKELAND, Norge

PROJECT LAGER AS

Lukket 23. december 2024, Frivillig likvidation
Kjøp, salg, utleie, utvikling og forvaltning av eiendommer, samt alt hva hermed står i forbindelse, herunder deltakelse i andre selskaper.
Utleie av fast eiendom.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 14. mar. 2023 til 23. dec. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2023
15.000
NOK
Årsresultat 2023
-37.818
NOK
Samlet egenkapital 2023
-7.818
NOK
Sidst opdateret: 25. okt. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 1. mar. 2024

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
15.000
Samlet årsresultat
-37.818
Samlede aktiver
657.943
Samlet gæld
665.761
Samlet egenkapital
-7.818

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
15.000
Samlede driftsomkostninger
33.744
Driftsresultat
-18.744
Finansielle indtægter/omkostninger
-19.074
Resultat før skat
-37.818
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-37.818

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
631.805
Samlede omsætningsaktiver
26.138
Samlede aktiver
657.943
Kortfristet gæld
49.761
Langfristet gæld
616.000
Samlet gæld
665.761
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-37.818
Samlet egenkapital
-7.818
Samlet egenkapital og gæld
657.943

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt