RENHOLD OG SYSTUE SWIES
I drift
Renholdstjenester hos private og foretak. Reparere og tilpasse klær
og annet syarbeid samt annet som naturlig hører under dette.
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- År siden stiftelse
- 4 år
- siden 21. jul. 2022
- Type
- Enkeltmandsvirksomhed
- Momsregistreret
- Ja
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2024
- 203.002
- NOK
- Årsresultat 2024
- 156.692
- NOK
- Samlet egenkapital 2024
- -4.815
- NOK
Sidst opdateret: 9. sep. 2025
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
JD | Indehaver | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2024 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 203.002 |
Samlet årsresultat | 156.692 |
Samlede aktiver | 17.100 |
Samlet gæld | 21.915 |
Samlet egenkapital | -4.815 |
R&T
| År | 2024 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 203.002 |
Samlede driftsomkostninger | 46.310 |
Driftsresultat | 156.692 |
Finansielle indtægter/omkostninger | 0 |
Resultat før skat | 156.692 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | 156.692 |
Balanceoversigt
| År | 2024 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 0 |
Samlede omsætningsaktiver | 17.100 |
Samlede aktiver | 17.100 |
Kortfristet gæld | 21.915 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 21.915 |
Indskudt kapital | 0 |
Overført overskud | -4.815 |
Samlet egenkapital | -4.815 |
Samlet egenkapital og gæld | 17.100 |
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger