||
C

CONSOLIDATOR AS961 527 341

Udlejning
Aktieselskab
Griniveien 363 1356 BEKKESTUA, Norge

CONSOLIDATOR AS

Lukket 28. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
28 år
- 20. feb. 1995 til 28. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-424.375
NOK
Samlet egenkapital 2022
142.747.574
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-424.375
Samlede aktiver
211.346.596
Samlet gæld
68.599.022
Samlet egenkapital
142.747.574

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
1.825.399
Driftsresultat
-1.825.399
Finansielle indtægter/omkostninger
363.412
Resultat før skat
-1.461.987
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-1.037.612
Samlet årsresultat
-424.375

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
197.455.297
Samlede omsætningsaktiver
13.891.299
Samlede aktiver
211.346.596
Kortfristet gæld
3.820.708
Langfristet gæld
64.778.314
Samlet gæld
68.599.022
Indskudt kapital
9.266.905
Overført overskud
133.480.669
Samlet egenkapital
142.747.574
Samlet egenkapital og gæld
211.346.596

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt