||
T

THK EIENDOM AS929 372 131

Fast ejendom
Aktieselskab
Grettestien 1 3176 UNDRUMSDAL, Norge

THK EIENDOM AS

Lukket 25. august 2025, Mangler obligatorisk revisor
Investere i selskaper og verdipapir, samt kjøp, salg og drift av fast eiendom, og annet selskapet finner av interesse.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
3 år
- 24. jun. 2022 til 25. aug. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-5.338
NOK
Samlet egenkapital 2022
24.592
NOK
Sidst opdateret: 22. maj 2025

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
Administrerende direktør-

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 24. jul. 2025

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-5.338
Samlede aktiver
39.218
Samlet gæld
14.625
Samlet egenkapital
24.592

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
5.340
Driftsresultat
-5.340
Finansielle indtægter/omkostninger
2
Resultat før skat
-5.338
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-5.338

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
27.000
Samlede omsætningsaktiver
12.218
Samlede aktiver
39.218
Kortfristet gæld
14.625
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
14.625
Indskudt kapital
29.930
Overført overskud
-5.338
Samlet egenkapital
24.592
Samlet egenkapital og gæld
39.218

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom