||
V

VESTAD AUTOSENTER AS950 980 672

Udlejning
Aktieselskab
Engerdalsveien 1222 2485 RENDALEN, Norge

VESTAD AUTOSENTER AS

Lukket 13. februar 2024

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
29 år
- 19. feb. 1995 til 13. feb. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2020
17.632.420
NOK
Årsresultat 2020
-69.330
NOK
Samlet egenkapital 2020
231.753
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 6. maj 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
17.632.420
Samlet årsresultat
-69.330
Samlede aktiver
2.923.511
Samlet gæld
2.691.758
Samlet egenkapital
231.753

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
17.632.420
Samlede driftsomkostninger
17.635.757
Driftsresultat
-3.337
Finansielle indtægter/omkostninger
-73.037
Resultat før skat
-76.374
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-7.044
Samlet årsresultat
-69.330

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
1.963.917
Samlede omsætningsaktiver
959.595
Samlede aktiver
2.923.511
Kortfristet gæld
1.742.098
Langfristet gæld
949.661
Samlet gæld
2.691.758
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
131.753
Samlet egenkapital
231.753
Samlet egenkapital og gæld
2.923.511

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt