||
K

KONTORINVEST AS935 577 403

Udlejning
Aktieselskab
Øravegen 4 6650 SURNADAL, Norge

KONTORINVEST AS

Lukket 17. oktober 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
28 år
- 19. feb. 1995 til 17. okt. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
1.219.680
NOK
Årsresultat 2022
631.467
NOK
Samlet egenkapital 2022
1.818.805
NOK
Sidst opdateret: 17. aug. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Kontaktperson, Bestyrelsesmedlem-
Bestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 17. aug. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
1.219.680
Samlet årsresultat
631.467
Samlede aktiver
2.011.614
Samlet gæld
192.809
Samlet egenkapital
1.818.805

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
1.219.680
Samlede driftsomkostninger
410.107
Driftsresultat
809.573
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
809.573
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
178.106
Samlet årsresultat
631.467

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
1.962.141
Samlede omsætningsaktiver
49.473
Samlede aktiver
2.011.614
Kortfristet gæld
192.809
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
192.809
Indskudt kapital
105.000
Overført overskud
1.713.805
Samlet egenkapital
1.818.805
Samlet egenkapital og gæld
2.011.614

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt