||
W

WERNERSHOLMVEGEN 81 AS997 439 058

Udlejning
Aktieselskab
Wernersholmvegen 81 5232 PARADIS, Norge

WERNERSHOLMVEGEN 81 AS

Lukket 31. juli 2024

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
13 år
- 6. okt. 2011 til 31. jul. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2020
-74.519
NOK
Samlet egenkapital 2020
1.359.637
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
FratrådtBestyrelsesformand-
Suppleant-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-74.519
Samlede aktiver
1.410.254
Samlet gæld
50.617
Samlet egenkapital
1.359.637

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
74.519
Driftsresultat
-74.519
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-74.519
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-74.519

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
1.410.254
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
1.410.254
Kortfristet gæld
50.617
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
50.617
Indskudt kapital
1.607.000
Overført overskud
-247.363
Samlet egenkapital
1.359.637
Samlet egenkapital og gæld
1.410.254

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt