AR VEDLIKEHOLD AS
Lukket 2. oktober 2023, InsolvensbehandlingAR VEDLIKEHOLD AS KONKURSBO
Likvidationsbo:
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Adm. direktør
- RR
- Bestyrelsesformand
- AA
Anna Andersen1973
- Driftstid
- 14 år
- - 18. jun. 2009 til 2. okt. 2023
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2021
- 5.865.841
- NOK
- Årsresultat 2021
- 67.168
- NOK
- Samlet egenkapital 2021
- 33.894
- NOK
Sidst opdateret: 19. apr. 2023
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
RR | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
AA 1973 | Bestyrelsesformand | - |
RR | Suppleant | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 5.865.841 |
Samlet årsresultat | 67.168 |
Samlede aktiver | 1.827.884 |
Samlet gæld | 1.793.990 |
Samlet egenkapital | 33.894 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 5.865.841 |
Samlede driftsomkostninger | 5.773.529 |
Driftsresultat | 92.312 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -25.144 |
Resultat før skat | 67.168 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | 67.168 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 333.839 |
Samlede omsætningsaktiver | 1.494.045 |
Samlede aktiver | 1.827.884 |
Kortfristet gæld | 1.793.990 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 1.793.990 |
Indskudt kapital | 100.000 |
Overført overskud | -66.106 |
Samlet egenkapital | 33.894 |
Samlet egenkapital og gæld | 1.827.884 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger